FRAGOR

Nawiguj z nami po bezmiarach internetu

Redakcja tekstów o charakterze informatycznym

Opracowanie i redakcja tekstów

Przygotowanie filologiczne w połączeniu z kompetencjami w zakresie IT i multimediów pozwala nam tworzyć wszelkiego typu teksty o charakterze informatycznym. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu wyczerpujących i jednocześnie zrozumiałych instrukcji (podręczników użytkownika) do wszelkiego typu oprogramowania (wliczając w to gry komputerowe). Sposób przekazywania wiedzy zawsze dostosowujemy do potencjalnego czytelnika - inaczej będzie wyglądać instrukcja dla użytkownika systemu księgowego a inaczej podręcznik dla jego administratora. Zajmujemy się również przygotowaniem i redakcją treści o charakterze marketingowym - tekstów na stronę www, artykułów sponsorowanych, etc.

Formy współpracy

Proponujemy następujące formy współpracy:

Ustalenie stawki za stronę komputerowego maszynopisu
Podstawą obliczenia należności jest ilość znaków opracowanego tekstu. Na stronę przypada 1800 znaków łącznie ze spacjami - wszelkiego rodzaju zrzuty ekranu i ilustracje wliczone są w cenę.

Ustalenie stawki dziennej
Rozwiązanie to (preferowane przez stałych klientów) polega na ustaleniu stawki za efektywny dzień roboczy spędzony przez naszego specjalistę na pracy nad tekstem. Zazwyczaj ma to miejsce w siedzibie zleceniodawcy, gdyż wiąże się z dostępem do opisywanego oprogramowania.

Określona stawka za wykonanie zadania
W tym przypadku wyceniamy stawiane przed nami zadanie całościowo.

Przejdź do strony kontaktowej

FRAGOR® 2008